Misli’de Günün En Çok Oynanan Maçları

F.Düsseldorf – Bochum: Maç Sonucu 1

Misli’de günün “Şampiyon Oran” bülteninde yer alan ve “Canlı Sohbet & Canlı İzle” seçeneği bulunan F.Düsseldorf – Bochum mücadelesini kuponuna ekleyen Misli üyelerinin %27’si karşılaşmada F.Düsseldorf’un galip geleceğini düşünüyor.

Misli Yorumcusu Halil İbrahim Ağış’ın Tercihi: 2.5 ÜST

Bundesliga’ya çıkabilmek adına ilk maçta konuk olduğu rakibi karşısında mücadeleyi 3-0 kazanan F. Düsseldorf avantajı eline geçirdi. İç sahada hücum futbolu sergileyip skor üretmek isteyecektir. Bochum ise taraftarı önünde savunmada basit hatalar yapıp sürpriz bir mağlubiyet aldı. Alt lige düşmemeleri için bütün riskleri almaktan başka şansı olmayan konuk ekip mücadeleye önde başlayacaklardır. Bu zorlu karşılaşmada iki ekip ofansif gücü yüksek bir futbolla 2.5 Gol Üstü barajını aşar.

Norrköping – IFK Varnamo: 2.5 ÜST

Misli’de günün “Şampiyon Oran” bülteninde yer alan ve “Canlı Sohbet & Canlı İzle” seçenekleri bulunan Norrköping – IFK Varnamo mücadelesini kuponuna ekleyen Misli üyelerinin %17’si karşılaşmanın 2.5 Gol Üstü olarak sonuçlanacağını düşünüyor.

Misli Yorumcusu Efe Şahin’in Tercihi: Karşılıklı Gol Var

Norrköping savunması son 4 maçta tamamen çöktü ve galibiyet adına güzel bir oyun sahaya konsa da arkada çok büyük sorunlar var. Takımın belli bir bölgesi ya da oyuncusunun suçu demek oldukça zor olsa da hücum alanında etkililer. Varnamo çok daha formda ve üstüne deplasman performanslarının çok daha olması ekleniyor. Karşılıklı gol bekliyorum.

Vaasan PS – Inter Turku: Maç Sonucu 1

Misli’de günün “Şampiyon Oran” bülteninde yer alan ve “Canlı Sohbet & Canlı İzle” seçeneği bulunan Vaasan PS – Inter Turku mücadelesini kuponuna ekleyen Misli üyelerinin %32’si karşılaşmada Vaasan PS’nin galip geleceğini düşünüyor.

Misli Yorumcusu Efe Şahin’in Tercihi: Maç Sonucu 1

Inter Turku son 3 maçında güçlü rakiplere karşı net pozisyonlara giremedi ve çaresizce kaybetti. Vaasan’ın iyi gidişatı Kuopion tarafından iki maçta da sekteye uğratılsa da bu sezon hedefleri ligi çok daha iyi bir konumda bitirmek olacaktır. Kuopion mağlubiyetinin izlerini kötü giden Inter Turku karşısında sileceklerdir. Vaasan galibiyeti bekliyorum. ‘Alayına Misli’ diyen yeni üyelere 50 TL hediye!

Türkiye’nin en hızlı büyüyen resmi Bahis platformu Misli, ‘Alayına Misli’ kampanyasına yeni üyelerine 50 TL hediye ederek devam ediyor. Misli’ye üye olan herkes, 50 TL değerinde Misli Puan kazanıyor. Siz de mobil uygulamadan Misli’ye üye olun, kampanyaya katılın ve anında 50 TL kazanın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x